Mennyibe kerül pontosan 1 gramm gyémánt ára

Szponzorált tartalom

Gyémánt ára

A gyémánt az egyik legértékesebb drágakő, amit a friss jegyesek szívesen látnának az eljegyzési gyűrűjükben. Ennek érdekében olyan ékszert szükséges beszerezni, ami tartalmazza ezt a követ. Akár el is készíttetheti magának, mindössze az 1 gramm gyémánt ára iránt szükséges érdeklődni. Szerencsére az internet világában manapság ez nem titok, hiszen rengeteg ékszerüzlet tart készleten hasonló drágakövet. Ezeknek a honlapján megtekintheti az árlistát, de akár személyesen is ellátogathat a székhelyükre. A White&Black weboldalán részletes leírást kap a méretekről és a költségekről. Itt megtudhatja, hogy pontosan mennyi 1 gramm gyémánt ára. Ez alapján pedig eldöntheti, hogy inkább a készletből választja ki vagy készítteti az ékszert. Persze, ha az utóbbit választja, akkor figyelembe kell venni a további munkálatokat is, ezért mindenképpen javasolt árajánlatot kérni e-mail-ben, hogy pontos összeget tudjon mondani Önnek a vállalat.

Meg kell hagyni, hogy 1 gramm gyémánt ára igenis kifizethető és ugyanolyan csillogó, mint a nagyobb változatok. Azt is megválaszthatja, hogy milyen fajta csiszolással készüljön a gyűrű, hiszen több változat is létezik. Ráadásul más ékszerekbe is elhelyezheti, mint mondjuk medálokba vagy fülbevalókba. A varázslatos színeikről pedig nem is beszéltünk, amelyek mindenkit lenyűgöznek. Kevesen tudják, de a fehér gyöngy nyaklánc eszméletlenül jól mutat ezekkel a drágakövekkel. Főleg abban az esetben, ha briliáns formát választott és áttetsző színt. Remekül illeszthető össze a gyöngynek a ragyogásával, hiszen azok is világos árnyalatokban kaphatóak. Azonban, azt már nem tudja mindenki, hogy a fehér gyöngy nyaklánc készülhet édesvízi vagy sósvízi kagylóban is. Ez nagyban befolyásolja az ékszer minőségét, tartósságát és az árát. Még így is megfizethető áron vásárolhatóak meg. Ezt szintén megtalálja a White&Black ékszerüzlet kínálatában. Ráadásul nemcsak fehér gyöngy nyaklánc található, hanem fekete vagy barackszínű is. Csakis az ízlésétől függ, hiszen kiválaszthatja a stílusához tökéletesen illő darabot.