Minimalista spagetti függöny

Szponzorált tartalom

függöny

függöny

A szobák berendezése nem egyszerű feladat, de ha azt szeretnénk, hogy minden tökéletes összhangban legyen egymással, akkor érdemes a Home Design portálra kattintani, ahol mindent egy helyen meg lehet kapni. Nincs ez másképp a függöny kiválasztásánál sem, ahol prémiumminőségű alapanyagok között lehet válogatni. A spagetti típusú modellt sokan keresik, hiszen minimalista és modern lakásokhoz egyaránt jól illeszkedik. Nemcsak díszíti a lakást, hanem hasznos funkciókkal is rendelkezik. Térelválasztó elemként is használható az ilyen típusú függöny.

Letisztult, egyszerű és rendkívül elegáns. Többféle színben kapható, így mindenki könnyedén megleli a kedvenc árnyalatát. Akár 10 méteres belmagasságokig is választható. Nem mellékesen, a tisztítása sem bonyolult, hiszen 30 fokon, mosózsákba helyezve azonnal újjá varázsolható. A függöny mozgatásához zsinóros vagy kézi elhúzó szerkezetet lehet használni. Természetesen a hagyományos rúdkarnisra is könnyedén felhelyezhető, speciális karikákkal, csipeszekkel rögzítve.