A shiitake gomba rendkívüli gyógyító.

Szponzorált tartalom

shiitake gomba

shiitake gomba

Gondoljon bele abba, hogy miként éltek az emberek akkor, amikor még nem volt modern orvostudomány, nem álltak rendelkezésre azok a készítmények, melyekkel meg lehetett előzni/gyógyítani egy csomó betegséget stb. Nos, ha valami borzalmas kép jelent meg Önt előtt, akkor nem biztos, hogy jó nyomon jár! Ott van például a shiitake gomba tumor esetére, mely egy olyan gyógygomba, mely évszázadok óta a Kínai és a Japán kultúra része, s melynek rendkívüli gyógyító ereje van. A kínai kultúrkörben sokáig csak a császár és családja fogyaszthatta, akkora becsben volt tartva! Ma már azonban bárki hozzáférhet, aki beruház egy Fachet Vital Defense Basicbe, ami Dr. Fachet József nevével van fémjelezve. A shiitake gomba az erejét az úgynevezett lentinán nevű hatóanyagnak köszönheti, ami erősíti az immunrendszert, valamint leküzdi a fertőzéseket, a betegségeket; sőt, a lentinán a HIV-vírusra s pozitív hatás képes gyakorolni! A shiitake gombának nagyon nagy a tápanyagtartalma, sok vitamint is magában foglal, ahogyan rostokat, fehérjéket és aminosavakat is. Ha úgy véli, itt az ideje, hogy végre ne a modern orvostudomány valamely megoldását vegye elő, akkor jusson eszébe a gyógygomba mint kiváló megoldás immunerősítésre!