Érdekes tulajdonságok a spirulina algáról

Szponzorált tartalom

Érdekes tulajdonságok a spirulina algáról

Érdekes tulajdonságok a spirulina algáról

Fontos az egészség természetes megóvása Önnek is? Ha igen, hallott már a szuperélelmiszerként számon tartott spirulina és chlorella algákról? Arról a tényről, hogy ezek az algák egyikei azoknak a forrásoknak, amelyek a világon egyedülálló mértékben tartalmaznak esszenciális tápanyagokat? Erős antioxidáns hatásuk rendkívül kedvező az egész szervezetre, immunerősítésben és méregtelenítésben páratlanok.

A bio spirulina hozzájárul a pajzsmirigy és az emésztés egészséges működéséhez, gátolja a rákos sejtek kialakulását, könnyű emészthetősége pedig könnyű felszívódással egészül ki. Kapható tabletta és por formájában is, választhat mindenki saját igényének megfelelőt. Eredményes kiegészítése a helyes táplálkozásnak, jótékony segítőtárs várandósság, stressz, fokozott koncentrációt igénylő, huzamosabb ideig tartó tanulás és sportolás esetén is. Kiegyensúlyozó hatással bír a koleszterin szintre és a vérnyomásra. A spirulina magas gamma-linolénsav tartalmával a szív és az ízületek védelmére az egyik legjobb választás.