Fogpótlás a Hegedűs Dental fogászaton.

Szponzorált tartalom

fogpótlás

fogpótlás

A fogak az idő előrehaladtával veszítenek ellenálló képességükből. Sajnos ez a legtöbb emberre jellemző és nem biztos, hogy egy csoda fogkrém képes ezt a folyamatot megállítani. Persze lehet rá több figyelmet fordítani, ami nagy segítség abban, hogy mindez ne következhessen be idő előtt, de sajnos akár egy baleset miatt is elveszíthetjük a fogainkat. Ilyenkor jó megoldás a fogkorona, mint fogpótlás, ami gyorsan és hatékonyan biztosítja számunkra hogy újra magabiztosan mosolyog hassunk. A Hegedűs Dental Fogászati Központ kiváló eszközökkel és anyagokkal dolgozik. A cirkon korona lehetőséget nyújt a minőségi fogpótlásra, ez az anyag nagyon ellenálló és úttörőnek számít. Sokkal tovább bírja, mint a hagyományos porcelánok. Ezért is jó választás annak, aki szeretné pótolni valamelyik fogát. Teljes fogsor vagy egy fog is készíthető belőle. Előnye, hogy teljesen egyedi módon alkalmazható, így sokkal könnyebb a páciensek igényeire szabni. Teljesen fémmentes, ezáltal azoknak is jó választás, akik ezelőtt nem engedhették meg maguknak a pótlást fémre való érzékenység miatt! Minőségi fogpótlás kapcsán forduljon bizalommal a budapesti Hegedűs Dental fogászathoz, ahol teljes körű megoldásokat biztosítanak a páciensek számára!