Izgalmas gyerekzsúr előtt áll?

Szponzorált tartalom

gyerekzsúr

Amikor éppen egy nagyobb születésnap előtt állunk, mely gyermekünk születését hivatott megünnepelni, akkor általában nem csak a szűk család szokott jelen lenni, és nem is igazán az jelenti a gyermek számára az érdekességét a dolognak, hanem az, amikor a barátok is ott vannak. Ilyenkor, izgalmas gyerekzsúr helyszín  a szülőnek kell gondoskodnia arról, hogy legyenek olyan programok, melyek tartalmasak, melyek lefoglalják a gyermekeket, így azok a fogócskán, a bújócskán felül mással is el tudják ütni az időt. Ha az izgalmas zsúr keretében előkerül az úgynevezett LogiKoffer, akkor a szórakozás garantált lesz, ugyanis a LogiKoffer egy igazán remek játék! A Kalózok Kincse nevet magán viselő tematikus játékküldetés arról szól, hogy a gyerekeknek, akik ott vannak az izgalmas zsúr alkalmával, meg kell keresniük a kalózok elrejtett kincsét. Mivel a kalózokat mindenki imádja, így nem lesz nehéz rávenni arra a gyerkőcöket, hogy a LogiKofferrel játszanak. Onnan kapta a játék ezt az elnevezést, hogy a feladvány egy kofferből kerül elő. A cél ebben az esetben az lesz, hogy a gyereksereg (7-12 éves korosztály játszhatja) megtalálja a Karib-tengeren a hírhedt Jack Sparrow által elveszített hajót és magát a Kalózok Kincsét!