Itt tehető le az emelőgép vizsga

Emelőgép vizsga

Jó helyen jár, ha emelőgépek kezelésével szeretne foglalkozni! A Transzport Studium magas színvonalú képzéseket tart, ezért bátran iratkozzon be az egyik tanfolyamra! Az emelőgép vizsga bizonyos feltételekhez van kötve.

Be kell töltenie a 18-ik életévét, illetve az orvosnak is alkalmasnak kell találnia. Ki kell járnia az általános iskolát, amennyiben szeretne beiratkozni. Összesen 3 hétig fog tartani a kurzus. Az emelőgép vizsga szóbeli, írásbeli és gyakorlati formában történik.

Könnyen lehet, hogy erre az időszakra szállást kell majd találnia. Az iskola szívesen segít találni egy panziót vagy munkásszállót, így az sem fog problémát jelenteni, ha messze lakik a tanfolyam helyszínétől. Az árgarancia ígéretet jelent arra vonatkozólag, hogy az emelőgép vizsga ennél a cégnél tehető le a legolcsóbban.

A segítségével igen könnyen elhelyezkedhet a logisztika vagy az építőipar területén. A pontos árakról a weboldalon tud információt szerezni. Jelentkezzen minél hamarabb, mert a következő tanfolyam hamarosan indul!